Copyright 2019 - KM PSP Grudziądz

IV Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków na Ergometrze Wioślarskim

20 marca w Inowrocławiu odbyły się IV Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków na Ergometrze Wioślarskim. Zawody zostały zorganizowane przez KP PSP Inowrocław. W tym roku start naszych zawodników okazał się bardzo udany. Drużyna w składzie: Paweł Korgol, Jarosław Zamojski, Jacek Pawlik, Piotr Tracki, przywiozła pełen worek medali.

W startach indywidualnych na ergometrze wioślarskim na dystansie 1000 m bez niespodzianki. Ponownie zwycieżył nasz reprezentant.
1. Paweł Korgol - KM PSP Grudziądz, czas 3:03,10;
2. Michał Górka - KM PSP Bydgoszcz, czas 3:04,70;
3. Karol Koroniewski - KP PSP Aleksandrów Kujawski, czas 3:07,50;

W startach sztafet na ergometrze wioślarskim na dystansie 4x500 m (2000 m) zdobyliśmy trzecie miejsce (rok temu drugie).
1. KM PSP Bydgoszcz, czas 5:51,80;
2. KM PSP Toruń, czas 5:52,50;
3. KM PSP Grudziądz, czas 5:56,00;

W kategorii masters (powyżej 35 lat) całe podium zajęli reprezentanci KM PSP w Grudziądzu.

1. Paweł Korgol, czas 3:03;
2. Tracki Piotr,  czas 3:10;
3. Jacek Pawlik, czas 3:16;

Naszym sportowcom życzymy kolejnych sukcesów w tych ciężkich zmaganiach.