Copyright 2018 - KM PSP Grudziądz

Turniej piłki siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

W czwartek 1.03.2018 r. w hali widowiskowo-sportowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Bydgoszczy. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje z 10 komend naszego województwa, wsród nich drużyna KM PSP w Grudziądzu w składzie:

• mł. ogn. Marcin Grudzień

Zespół z Grudziądza bez straty seta wygrał mecze grupowe, kolejno z KW PSP w Toruniu i KP PSP z Radziejowa, czym zapewnił sobie udział w półfinale. W walce o finał zmierzył się z drużyną KP PSP w Chełmnie. W finale czekał na nas zespół z KP PSP z Sępólna Krajeńskiego. Po zaciętym meczu musieliśmy uznać wyższość rywala, który tego dnia był w znakomitej formie. Ulegliśmy w setach 0:2 i zakończyliśmy turniej na bardzo dobrym, drugim miejscu. Zawodnikom gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.